znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIODTWARZACZE
PRZENOŚNE
WZMACNIACZE,
AKCESORIA
PRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY
ARCHIWALNE


Powiększ zdjęcie nr 2
[ HiFiMAN HE-300 ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ HiFiMAN HE-300 ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ HiFiMAN HE-300 ]
Powiększ zdjęcie nr 5
[ HiFiMAN HE-300 ]
Powiększ zdjęcie nr 6
[ HiFiMAN HE-300 ]

Jakość HiFiMANa słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak niecodziennej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz skrajnie niezawodne.
Kup He-300 na www.hifiman.com.pl
HE-300 powstał jako wynik kilku różnych pomysłów. Po pierwsze - kierownictwo HiFiMANa wyraziło chęć stworzenia pierwszych w historii marki słuchawek dynamicznych. Po drugie, stwierdzono, że powinny być to słuchawki o sygnaturze brzmieniowej maksymalnie zbliżonej do słuchawek ortodynamicznych. Po trzecie, klienci HiFiMANa prosili o słuchawki przenośne, zdolne do współpracy także ze źródłami przenośnymi. Efektem tych poszukiwań jest właśnie HE-300 - słuchawki o sygnaturze brzmienia zbliżonej do planarnych HE-4 o wysokiej skuteczności, zdolne do współpracy nawet z odtwarzaczami przenośnymi. Do tego, są to najtańsze słuchawki nauszne w całej ofercie renomowanej audofilskiej marki HiFiMAN.
Kup He-300 na www.hifiman.com.pl
Model HE-300 został oparty o prawdopodobnie najbardziej uniwersalny na rynku przetwornik dynamiczny. Wszystkie dotychczasowe słuchawki dynamiczne charakteryzowały się określoną sygnaturą brzmienia. W praktyce oznaczało to konieczność długich poszukiwań słuchawek idealnych do określonej muzyki. HiFiMAN przełamuje ten schemat i wprowadza słuchawki o maksymalnie uniwersalnym zastosowaniu z lekko ocieplonym brzmieniem oraz podkreśleniem ogólnej spójności i muzykalności przekazu.

Dane techniczne

Słuchawki audiofilskie otwarte, dynamiczne o neutralnej charakterystyce tonalnej i lekko ocieplonej barwie
Przetwornik dynamiczny, 50mm
Pasmo przenoszenia 15 - 22 000Hz Kup He-300 na www.hifiman.com.pl
Skuteczność 86dB
Impedancja 93 Ohm Kup He-300 na www.hifiman.com.pl
Typ kabla OFC 2,8m, odkręcany, prowadzony oddzielnie do każdej słuchawki, wtyk jack 3,5mm w zestawie pozłacana przejściówka jack 6,3mm
Zalecany czas wygrzewania 100 godz. Kup He-300 na www.hifiman.com.pl
Zalecany wzmacniacz HiFiMAN EF5, HiFiMAN HM-101
Zalecane źródło z wbudowanym wzmacniaczem HiFiMan 602, HiFiMan 601
Waga 270g

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 12

Powieksz do pelnego rozmiaru hifimen, hifi man, hifi-man, hi-fi-man, hifiman, he 300, he-300, he300, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem

[ HiFiMAN HE-300 ]