znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIODTWARZACZE
PRZENOŚNE
WZMACNIACZE,
AKCESORIA
PRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY
ARCHIWALNE


Powiększ zdjęcie nr 2
[ HiFiMAN HE-4 ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ HiFiMAN HE-4 ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ HiFiMAN HE-4 ]
Powiększ zdjęcie nr 5
[ HiFiMAN HE-4 ]
Powiększ zdjęcie nr 6
[ HiFiMAN HE-4 ]

HiFiMan słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak niecodziennej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz skrajnie niezawodne.
Kup He-4 na www.hifiman.com.pl
Brzmienie słuchawek magnetoelektycznych (planarnych, ortodynamicznych). Słuchawki wykonane w technologii planarnej uchodzą za pozbawione wad standardowych słuchawek dynamicznych. Ze względu na budowę przetworników charakteryzują się dużo wyższą dynamiką, rozdzielczością wysokich tonów, a przede wszystkim bezkonkurencyjną przestrzennością, która objawia się głębszą i szerszą sceną muzyczną. Minimalna waga membrany skutkuje niewyobrażalnie niskim poziomem zniekształceń - niedostępnym dla klasycznych słuchawek dynamicznych. Dzięki równomiernemu rozłożeniu cewki na całej membranie pracuje ona całą swoją powierzchnią, która jest dużo większa od klasycznych przetworników dynamicznych. W efekcie słuchawki przenoszą dużo szersze pasmo dźwięku. Umiejętne połączenie słuchawek planarnych oraz odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego daje efekt w postaci niezwykle uniwersalnego zestawu odsłuchowego, który znakomicie różnicuje nagrania i charakteryzuje się niezrównanym poziomem detaliczności.
Kup He-4 na www.hifiman.com.pl
Konstrukcja HE-4 została oparta na wielokrotnie wyróżnianym i zaliczanym do najlepszych na świecie słuchawek modelu HE-5LE. Producent zastosował tą samą membranę z bardzo cienkiego i super-sztywnego filmu mylarowego pokrytego jednostronnie warstwą czystego aluminium. Zasadniczą różnicą jest zastosowanie tylko jednego magnesu, co znacząco odciążyło słuchawki. Udało się przy tym zachować największe zalety wyższego modelu: pierwszorzędną dynamikę i fantastyczną przestrzenność oraz wyborny, głęboki i koherentny jednocześnie bas.

Dane techniczne

Słuchawki audiofilskie otwarte magnetoelektryczne, planarne (ortodynamiczne)
Przetwornik planarny, mylarowa membrana pokryta jednostronnie złotem z zatopioną cewką, umieszczona pomiędzy dwoma magnesami
Pasmo przenoszenia 10 - 60 000Hz Kup He-4 na www.hifiman.com.pl
Skuteczność 86dB
Impedancja 38 OhmKup He-4 na www.hifiman.com.pl
Typ kabla OFC, 3.2m - jack 3,5mm (pokryty złotem); 3.2m - jack 6,3mm pokryty złotem
Zalecany czas wygrzewania 150h
Zalecany wzmacniacz HiFiMAN EF5
Zalecane źródło z wbudowanym wzmacniaczem HiFiMan 602, HiFiMan 601
Waga 502g
Nausznikiw zestawie dodatkowa para welurowych nauszników

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 12

Powieksz do pelnego rozmiaru hifimen, hifi man, hifi-man, hi-fi-man, hifiman, he 4, he-4, he4, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem

[ HiFiMAN HE-4 ]