znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIODTWARZACZE
PRZENOŚNE
WZMACNIACZE,
AKCESORIA
PRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY
ARCHIWALNE


Powiększ zdjęcie nr 2
[ HiFiMAN HE-5LE ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ HiFiMAN HE-5LE ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ HiFiMAN HE-5LE ]

HiFiMan słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak niecodziennej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz skrajnie niezawodne.
Kup He-5-LE na www.hifiman.com.pl
Brzmienie słuchawek magnetoelektycznych (planarnych, ortodynamicznych) Słuchawki wykonane w technologii planarnej uchodzą za pozbawione wad standardowych słuchawek dynamicznych. Ze względu na budowę przetworników charakteryzują się dużo wyższą dynamiką, rozdzielczością wysokich tonów, a przede wszystkim bezkonkurencyjną przestrzennością, która objawia się głębszą i szerszą sceną muzyczną. Minimalna waga membrany skutkuje niewyobrażalnie niskim poziomem zniekształceń - niedostępnym dla klasycznych słuchawek dynamicznych. Dzięki równomiernemu rozłożeniu cewki na całej membranie pracuje ona całą swoją powierzchnią, która jest dużo większa od klasycznych przetworników dynamicznych. W efekcie słuchawki przenoszą dużo szersze pasmo dźwięku.Umiejętne połączenie słuchawek planarnych oraz odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego daje efekt w postaci niezwykle uniwersalnego zestawu odsłuchowego, który znakomicie różnicuje nagrania i charakteryzuje się niezrównanym poziomem detaliczności.
Kup He-5-LE na www.hifiman.com.pl
Historia powstania modelu HE-5. Pojawienie się na audiofilskich forach pierwszych prototypów HE-5 wywołało potężne zamieszanie. Menedżerowie HiFiMana poprosili użytkowników nie tylko o ocenę samego brzmienia, ale także o wycenę słuchawek oraz podanie potencjalnych konkurentów dla tego modelu. W efekcie czego, wartość słuchawek wyceniano na ok 4.000zł, zaś konkurentów upatrywano w modelu HD800 oraz najwyższych modelach Beyerdynamic.
Kup He-5-LE na www.hifiman.com.pl
Budowa modelu HE-5. Przetworniki zbudowano z membrany z bardzo cienkiego i super-sztywnego filmu mylarowego pokrytego jednostronnie warstwą czystego aluminium, który został rozciągnięty pomiędzy dwoma perforowanymi arkuszami magnesu. Na drugiej stronie mylarowej membrany nadrukowano ultra-cienką cewkę. Mylar charakteryzuje się niską masą oraz wyjątkowymi właściwości magnetycznymi, co sprawia, że świetnie sprawdza się w przetwornikach magnetoelektycznych - zapewnia skrajnie krótki czas reakcji na sygnał elektroakustyczny podawany ze wzmacniacza.

Zmiany w stosunku do pierwszej wersji HE-5:
- lżejsza budowa dzięki nowej obudowie przetworników- wyższa impedancja dzięki nowej technologii nadruku cewki
- szerszy zakres częstotliwości oraz ciemniejsze brzmienie.

Dane techniczne

Słuchawki audiofilskie otwarte magnetoelektryczne, planarne (ortodynamiczne)
Przetwornik planarny, mylarowa membrana pokryta jednostronnie złotem z zatopioną cewką, umieszczona pomiędzy dwoma magnesami
Pasmo przenoszenia 10 - 60 000Hz
Skuteczność 87,5dB Kup He-5-LE na www.hifiman.com.pl
Impedancja 38 Ohm
Typ kabla OFC, odkręcany, prowadzony oddzielnie do każdej słuchawki, 3.2m - XLR z łączką na jack 6.3mm (pokryty złotem); 3.2m - jack 6,3mm pokryty złotem
Zalecany czas wygrzewania 150h
Zalecany wzmacniacz HiFiMAN EF5 Kup He-5-LE na www.hifiman.com.pl
Zalecane źródło z wbudowanym wzmacniaczem HiFiMan 602 , HiFiMan 601
Waga 402g

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 12

Powieksz do pelnego rozmiaru hifimen, hifi man, hifi-man, hi-fi-man, hifiman 
he-5 le, he5 le, he 5 le, he-5-le, he5-le, he 5-le, he-5le, he5le, he 5le, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem

[ HiFiMAN HE-5LE ]