znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIODTWARZACZE
PRZENOŚNE
WZMACNIACZE,
AKCESORIA
PRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY
ARCHIWALNE


Powiększ zdjęcie nr 2
[ HiFiMAN HE-500 ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ HiFiMAN HE-500 ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ HiFiMAN HE-500 ]
Powiększ zdjęcie nr 5
[ HiFiMAN HE-500 ]

Jakość HiFiMANa słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak niecodziennej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz skrajnie niezawodne.
Kup He-500 na www.hifiman.com.pl
Brzmienie słuchawek magnetoelektycznych (planarnych, ortodynamicznych) Słuchawki wykonane w technologii planarnej uchodzą za pozbawione wad standardowych słuchawek dynamicznych. Ze względu na budowę przetworników charakteryzują się dużo wyższą dynamiką, rozdzielczością wysokich tonów, a przede wszystkim bezkonkurencyjną przestrzennością, która objawia się głębszą i szerszą sceną muzyczną. Minimalna waga membrany skutkuje niewyobrażalnie niskim poziomem zniekształceń - niedostępnym dla klasycznych słuchawek dynamicznych. Dzięki równomiernemu rozłożeniu cewki na całej membranie pracuje ona całą swoją powierzchnią, która jest dużo większa od klasycznych przetworników dynamicznych. W efekcie słuchawki przenoszą dużo szersze pasmo dźwięku. Umiejętne połączenie słuchawek planarnych oraz odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego daje efekt w postaci niezwykle uniwersalnego zestawu odsłuchowego, który znakomicie różnicuje nagrania i charakteryzuje się niezrównanym poziomem detaliczności.
Kup He-500 na www.hifiman.com.pl
Historia powstania modelu HE-500. HE-500 to jednocześnie rozwinięcie poprzedniego HE-5LE jaki zupełnie nowe rozdanie w historii marki HiFiMAN. Dzięki niezwykłemu sukcesowi rynkowemu HiFiMAN postanowił zainwestować jeszcze więcej czasu i pieniędzy w rozwój nowej serii słuchawek planarnych. Efekt to HE-500, pierwsze ortodynamiczne słuchawki od HiFiMANa zdolne do współpracy z dowolnym wzmacniaczem słuchawkowym. Zmieniony rozmiar magnesów wpłynął na jeszcze lepsze obciążenie dolnego pasma oraz lepszy ogólny balans brzmieniowy w kierunku ultra-precyzyjnej naturalnej prezentacji wokali oraz instrumentów.
Kup He-500 na www.hifiman.com.pl
Budowa modelu HE-500. Przetworniki zbudowano z membrany z bardzo cienkiego i super-sztywnego filmu mylarowego pokrytego jednostronnie warstwą czystego aluminium, który został rozciągnięty pomiędzy dwoma perforowanymi arkuszami magnesu. Na drugiej stronie mylarowej membrany nadrukowano ultra-cienką cewkę. Mylar charakteryzuje się niską masą oraz wyjątkowymi właściwości magnetycznymi, co sprawia, że świetnie sprawdza się w przetwornikach magnetoelektycznych - zapewnia skrajnie krótki czas reakcji na sygnał elektroakustyczny podawany ze wzmacniacza.

Różnice w stosunku do HE-5LE:

- skuteczność podniesiona o 1,5dB
- większe (i cięższe) magnesy
- jeszcze dokładniej zbalansowane brzmienie
- przekonstruowana membrana z aluminiową cewką
- potężniejszy, głębszy i lepiej obciążony bas.

Dane techniczne

Słuchawki audiofilskie otwarte magnetoelektryczne, planarne (ortodynamiczne)
Przetwornik planarny, mylarowa membrana pokryta jednostronnie złotem z zatopioną cewką, umieszczona pomiędzy dwoma magnesami
Pasmo przenoszenia 15 - 50 000Hz
Skuteczność 89dB Kup He-500 na www.hifiman.com.pl
Impedancja 38 Ohm
Typ kabla OFC, odkręcany, prowadzony oddzielnie do każdej słuchawki, posrebrzany, 3m - jack 6.3mm (pokryty złotem)
Zalecany czas wygrzewania 150h
Zalecany wzmacniacz HiFiMAN EF5
Zalecane źródło z wbudowanym wzmacniaczem HiFiMan 602, HiFiMan 601
Waga 502g Kup He-500 na www.hifiman.com.pl
Nausznikiw zestawie dodatkowa para welurowych nauszników

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 12

Powieksz do pelnego rozmiaru hifimen, hifi man, hifi-man, hi-fi-man, hifiman, he 500, he-500, he500, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem

[ HiFiMAN HE-500 ]