znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIODTWARZACZE
PRZENOŚNE
WZMACNIACZE,
AKCESORIA
PRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10
Zamów produkt przez formularz www

Jakość HiFiMANa słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak niecodziennej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz skrajnie niezawodne.
Kup He-560 na www.hifiman.com.pl
Słuchawki wykonane w technologii planarnej uchodzą za pozbawione wad standardowych słuchawek dynamicznych. Ze względu na budowę przetworników charakteryzują się dużo wyższą dynamiką, rozdzielczością wysokich tonów, a przede wszystkim bezkonkurencyjną przestrzennością, która objawia się głębszą i szerszą sceną muzyczną. Minimalna waga membrany skutkuje niewyobrażalnie niskim poziomem zniekształceń - niedostępnym dla klasycznych słuchawek dynamicznych. Dzięki równomiernemu rozłożeniu cewki na całej membranie pracuje ona całą swoją powierzchnią, która jest dużo większa od klasycznych przetworników dynamicznych. W efekcie słuchawki przenoszą dużo szersze pasmo dźwięku. Umiejętne połączenie słuchawek planarnych oraz odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego daje efekt w postaci niezwykle uniwersalnego zestawu odsłuchowego, który znakomicie różnicuje nagrania i charakteryzuje się niezrównanym poziomem detaliczności.
Kup He-560 na www.hifiman.com.pl
HE-560 to rozwinięcie modelu HE-500 oraz zupełnie nowe rozdanie w historii marki HiFiMAN. Dzięki niezwykłemu sukcesowi rynkowemu HiFiMAN postanowił zainwestować jeszcze więcej czasu i pieniędzy w rozwój nowej serii słuchawek planarnych. Nowa konstrukcja magnesów wpłynęła na jeszcze lepsze obciążenie dolnego pasma oraz lepszy ogólny balans brzmieniowy w kierunku ultra-precyzyjnej naturalnej prezentacji wokali oraz instrumentów. Przetworniki zbudowane są z membrany z bardzo cienkiego i super-sztywnego filmu mylarowego pokrytego jednostronnie warstwą czystego aluminium, który został rozciągnięty pomiędzy dwoma perforowanymi arkuszami magnesu. Mylar charakteryzuje się niską masą oraz wyjątkowymi właściwości magnetycznymi, co sprawia, że świetnie sprawdza się w przetwornikach magnetoelektycznych - zapewnia skrajnie krótki czas reakcji na sygnał elektroakustyczny podawany ze wzmacniacza.

Różnice w stosunku do HE-500:
- dużo mniejsza waga - obniżona aż o 25%
- nowe obudowy przetworników wykonane z naturalnego drewna,
- nowa super-wygodna konstrukcja pałąka ze zmienionym systemem regulacji,
- nowa konstrukcja przetworników zapewnia brzmienie maksymalnie zbliżone do modelu HE-6 przy zachowaniu dużo wyższej skuteczności.

Dane techniczne

Przetworniki magnetostatyczne, planarne, ortodynamiczne (wstęgowe)
Konstrukcja wokółuszna, otwarta
Impedancja 35 Ohm
Skuteczność 90 dBKup He-560 na www.hifiman.com.pl
Pasmo przenoszenia 15 - 50000 Hz
Typ kabla OFC, 3 m
Połączeniejack 6.3 mm prosty
Waga bez kabla390 g
Zalecany czas wygrzewania150 h

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru  hifimen, hifi man, hifi-man, hi-fi-man, hifiman, he 560, he-560, he560, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem, słuchawki otwarte, słuchawki wokółuszne, słuchawki planarne, słuchawki ortodonamiczne, słuchawki  magnetostatyczne, słuchawki wstęgowe

[ Słuchawki nauszne otwarte planarne Hifiman HE 560 ]